Аголна тројна славина СС304

Висина: 38,50 см

МЕХАНИЗАМ ЗА ЗАМЕНА ЗА ФИЛТРИРАНА ВОДА ОД ЧЕШМА ЗА ТРОЈНА И ЕДНОСТАВНА СЛАВИНА СС304

$0.00

Категории: , Product ID: 2100

Коментари

Нема коментари.

Напиши прв коментар за “Аголна тројна славина СС304”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *