Славина обложена со хром со пластичен вентил

Висина: 20,00 см

*нема механизам

$0.00

Категории: , Таг: Product ID: 2087

Коментари

Нема коментари.

Напиши прв коментар за “Славина обложена со хром со пластичен вентил”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *