Двојно Биг Блу кукиште за филтер 20“-1“ со компактен држач

Двојно куќиште за филтер Биг Блу 10“ и 20“ – 1“ бакарен навој и компактен држач). Соодветно за поставување во централниот довод за вода. Идеален избор за индустриска употреба и во случаи со висока конзумација на вода. Соодветен е со сите Биг Блу 10“ кертриџи за филтер.

$0.00

Опис

Материјал

Држач: метал

Глава: ПП (полипропилен)

Транспарентен сад: ПЕТ

О- прстен: ЕПДМ

Висина: 73,00 см

Должина: 38,00 см

Ширина: 23,50

*Не вклучува кертриџ и клуч

Коментари

Нема коментари.

Напиши прв коментар за “Двојно Биг Блу кукиште за филтер 20“-1“ со компактен држач”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *