Единично куќиште за филтер јак 3П 10“

Куќиштето за филтер 3П е соодветен за поставување во централниот довод на вода. Соодветен е со кертриџи за филтер 10“. Има вентил за ослободување од притисок.

*Не вклучува кертриџ за филтер, држач и клуч

Висина: 31,50 см

Дијаметар: 13,00 см

$0.00

Дополнителни Информации

Единично куќиште за филтер јак 3П 10“

3П 10“ – 1“, 3П-10“–1/2“, 3П-10“–3/4“

Коментари

Нема коментари.

Напиши прв коментар за “Единично куќиште за филтер јак 3П 10“”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *