Единично куќиште за филтер Биг Блу 20“

Единично куќиште за филтер Биг Блу 20“ (1“ Бакарен навој и 1“, 1  1/ 2“ пластичен навој). Соодветно за поставување во централниот довод за вода. Идеален избор за индустриска употреба и во случаи со висока конзумација на вода. Соодветен е со сите Биг Блу 10“ кертриџи за филтер.

*Не вклучува кертриџ за филтер, држач и клуч

$0.00

Опис

Висина: 60,00 см

Дијаметар: 18,50 см

Коментари

Нема коментари.

Напиши прв коментар за “Единично куќиште за филтер Биг Блу 20“”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *