Полипропиленски кертриџи за филтери

Кертриџи за 4“, 5“, 7“ и 10“ куќишта за филтери. Хемиски отпорен е и го спречува зголемувањето на микроорганизми. Идеален избор за централен довод на вода или како предфилтер.

Материјал: Полипропилен (ПП)

Животен век: Променете го филтерот кога ќе добие кафеава боја.

$0.00

Категорија: Тагови: , Product ID: 1922

Опис

ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ

  • Отстранува наслаги (песок, ‘рѓа, тиња)
  • Отстранува цврсти честички

Коментари

Нема коментари.

Напиши прв коментар за “Полипропиленски кертриџи за филтери”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *